KreuStil Jetese

Shihni risitë e reja të teknologjisë!

Gagdet prill 2022

Razor Cruiser

Ky skateboard është një tjetër opsion “cool” për të lëvizur në qytet: Razor ka dizajn të bukur, shpejtësi maksimale 16 kilometra në orë dhe mund ecë 40 minuta pa ndalim. Telekomanda me valë përcakton shpejtësinë me të cilën doni të ecni dhe pesha maksimale arrin në 100 kilogramë.

Trust Voxx

Dhurata perfekte për një burrë që e do teknologjinë është ky mouse i rikarikueshëm me ekran dixhital dhe dizajn vertikal ergonomik. Ndryshe nga mous-i klasik, ai është i pajisur me 9 butona: DPI rregullon shpejtësinë e kursorit dhe ato anësore përdoren për të lëvizur para dhe pas në shfletues.

Klipsch Heritage Groove

Tingulli legjendar i markës Klipsch përmes dizajnit modern dhe të rafinuar i jep jetë linjës Heritage Groove, një xhevahir i vogël dhe kompakt teknologjik, duke ofruar modalitetin e lëvizshmërisë për 8 orë bateri, pa harruar tingullin e fuqishëm e dinamik, dhe shërbimin Bluetooth që ju lejon të lidheni me pajisje të tjera.

Kasketa Perregaux

Ora Casquette e Girard-Perregaux është inovacion: modeli origjinal u lançua në vitin 1976 dhe goditi në shenjë për pamjen jokonvencionale, ndaj edhe modeli i ri ruan të njëjtën filozofi, nuk ka ekran klasik, por një shirit LED ku shfaqet koha dhe çdo shërbim tjetër, ku llogariten matjet e rrahjet së zemrës dhe lidhja me çdo telefon inteligjent.

Nokia G11

Kompania e njohur prezanton telefonin inteligjent Nokia G11, me tre kamera kryesore që variojnë nga 8 deri në 13 MP, si dhe një sensor thellësie prej 2 MP. Ka një ekran LCD 6,5 inç HD + me një shpejtësi rifreskimi prej 90 Hz dhe procesori Unisoc T606 dhe sistemin operativ Android 11.

 

BaBylissMEN

Kjo makinë rroje nga BaByliss është mjeti ideal i kujdesit personal për të mbajtur nën kontroll qimet e fytyrës tuaj. Ju mund të zgjidhni stilin tuaj falë 24 opsioneve që lidhen me modelet dhe gjatësinë e qimeve të mjekrës, ndërkohë tehet prej çeliku inoks tejet të mprehta realizojnë prerje me precizion të lartë.

Botuar ne BORDO , Prill 2022

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF