5.5 C
Tirana
E premte, 31 Mars, 2023
spot_imgspot_img

Gjashtë ligjet e arta të modës sipas kryeredaktores “legjendare” të “Vogue”!

Kryeredaktorja e famshme e revistës “Vogue” Anna Wintour, i ka rrëmbyer zemrat me veshjet e saj përherë perfekte dhe stilin e adhuruar nga të gjitha femrat. Ëintout ka dalluar përherë për guximin e saj në kombinim. Ajo ka disa rregulla të thjeshta që e kanë ndihmuar të kthehet në një ikonë stili nëpër botë.

Luaj me ngjyrat, ngjyra është gjithmonë një zgjedhje e mirë

Fundet mbi gju në asnjë mënyrë, një dështim total

Çdo grua duhet të ketë çizme deri te gjuri

Detajet efikase në kombinimin me të zezën

Varëset si pasion

Një prerje flokësh që nuk njeh modë

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit