KreuArt

Moderatori i njohur, fans i zjarrtë i Dua Lipës: “Mendoj se jam i fiksuar pas saj”!

Gazetari dhe moderatori i njohur britanik Jeremy Clarkson ka shprehur hapur simpatinë e tij për këngëtaren shqiptare Dua Lipa. Ai ka thënë se është një fans i madh i saj.62 vjeçari e bëri këtë deklaratë në Show-n  “Kush dëshiron të bëhet milioner”, pasi një konkurrente u pyet: ‘Me kë e performoi Dua këngën mega-hit Cold Heart?’

 

Mirëpo, Jeremy sigurisht që e dinte përgjigje e pyetjes, duke bërë me dije kështu që është një fans i zjarrtë i Dua Lipa-s. Ai theksoi: ‘E dija këtë, nuk e di se si e dija. Mendoj se jam i fiksuar pas Dua Lipës.

Tags:

Home Art

Revista Bordo
No. 43

SHKARKO VERSIONIN PDF