“Një zemër e mirë pushoi së rrahuri”, moderatorja shqiptare humb njeriun e shtrenjtë!

Argjira Spanca ka humbur nje njeri te shtrenjtë të saj. Moderatorja dhe blogerja njoftoi me dhimbje se gjyshi i saj nuk jeton më.

Lajmin e trishtë, e percolli vetë Argjira përmes rrjeteve sociale. “Një zemër e mirë ka pushuar së rrahuri. Ne ndahemi me gjyshin tonë të dashur.”, shkroi moderatorja në krah të fotos së tij.

Në një intervistë të dhënë kohë më parë, moderatorja kujtoi dhe humbjen e të atit. Kur po fliste për marrëdhënien që ka pasur me të, blogerja u përlot. “Kur mendoj ta bëj apo jo diçka, gjithmonë pyes veten si do të donte babi, më duket se më ndjek në çdo hap”, u shpreh Argjira.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article