KreuCelebrity

Emily Ratajkowski tregon fundshpinën me fustanin rozë të Versace!

Pasi u shfaq me një fustan ngjyrë vjollce dhe vello të ngjashme me të brendshmet për fushatën e Versace të pranverës 2023, Emily Ratajkowski ndau disa foto dhe video zbuluese nga prapaskenat me ndjekësit e saj në Instagram.

Në videon e publikuar të martën, Ratajkowski, 31 vjeçe, mund të shihet duke shëtitur në trotuar me një fustan rozë nga marka luksoze ku zbulonte fundshpinën e saj. Asaj i bashkohet djali i saj pothuajse 2-vjeçar Sylvester “Sly” Apollo Bear, i cili është i veshur tërësisht në Versace, duke përfshirë një bluzë me stampën ikone, kombinuar me pantallona të shkurtra.

EmRata në një video të dytë të fëmijës së vogël  tregon mes rafteve të veshjeve dhe një sërë aksesorësh për xhirimin e fushatës së saj, “dikush kaloi kaq mirë”. Edhe gjatë xhirimit, Sly pati mundësinë të shoqërohej me “tezen e tij”, Donatella Versace.

Emily Ratajkowski është fytyra e fushatës së re të Versace. Emily Ratajkoëski mund të mos bëjë një fushatw tjetwr, por modelja gjithsesi u shfaq me një fustan të mrekullueshëm martese ndërsa pozonte për fushatën më të re reklamuese të Versace.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF