0.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Mars, 2023
spot_imgspot_img

David Beckham surprizon në mënyrën më të bukur fansen 102-vjeçe!

David Beckham befasoi fansen e tij më të vjetër këtë javë me një videomesazh të ëmbël gjatë një festë “Dita e Vlerësimit”, me temë futbollistin e preferuar të 102-vjeçarit. Mona Hurry mbeti pa fjalë pasi kujdestarët në Castor Lodge Care Home në Peterborough, Angli, organizuan fshehurazi ngjarjen, e cila madje kishte maska të Beckham.

Në mesazhin e regjistruar, pronari i Inter Miamit i dërgoi dashurinë e tij gruas “mahnitëse” dhe e falënderoi për ndjekjen e karrierës së tij. “Hej Mona, thjesht doja të të dërgoja një mesazh, sepse të gjithë në Castor Lodge, i gjithë stafi dhe sigurisht vajzat e tua, kanë thënë se çfarë zonje e pabesueshme je”, tha Beckham.

“Dua të të jap një falenderim personal sepse e di që e ke ndjekur karrierën time dhe e di që je një tifoze e madh e futbollit. “Shumë dashuri për ty, je një person i jashtëzakonshëm”.

Mona është aq një fanse e numrit 7 saqë ka edhe një karton me imazhin e tij në dhomën e saj të gjumit. Për këtë ngjarje foli menaxherja e rezidencës Laura Mills, e cila ndihmoi në organizimin e eventit dhe mesazhit surprizë.

 

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit