KreuCelebrity

Emily Ratajkowski akuzon paparacët se i kanë shkatërruar takimet romantike!

Jeta e dashurisë së Emily Ratajkowski-t ka qenë e paqëndrueshme nga ana private. Që kur divorci i saj nga aktori Sebastian Bear-McClard u bë zyrtar dhe publik, modelja ka qenë në qendër të vëmendjes së shumë mediave dhe shtypi e ka ndjekur në çdo hap për të zbuluar se kush do të jetë mashkulli i radhës në jetën e saj.

Që atëherë, disa djem kanë kaluar në mënyrë sporadike në jetën e Ratajkowski, duke përfshirë Jack Greer, Eric Andre, DJ Orazio Rispo dhe ishi-i i Kim Kardashian dhe i Ariana Grandes. Modelja së fundmi ka folur për marrëdhëniet e saj dhe sesi fama dhe media kanë ndikuar në jetën e saj të dashurisë.

Emily Ratajkowski ka folur gjatë transmetimit të podcast-it të saj ‘High Low’ dhe ka shpjeguar se kohët e fundit nuk ka dashur të angazhohet dhe ka shijuar takimet e saj të rastësishme me djem që e tërheqin. “Sa herë që shkoj në një takim të gjithë e dinë… dhe bëhet disi e vështirë”, shpjegoi ajo. Kjo është diçka që duket se e shqetëson modelen, pasi nuk i pëlqen të dijë nëse meshkujt që po sheh janë duke parë femra të tjera në të njëjtën kohë.

“Ka qenë një gjë e vështirë për t’u përballur dhe e gjithë kjo gjë më ka shkaktuar shumë ankth… nganjëherë jam ndjerë e turpëruar dhe sikur duhet të kërkoj falje”, rrëfeu Ratajkowski.

Veç kësaj, prezantuesja e “High Low” shpjegoi se shumë nga marrëdhëniet e saj kanë qenë të komplikuara dhe kanë përfunduar duke u zbehur për shkak të “ndjekjes së vazhdueshme të mediave dhe paparacëve që shkaktuan shumë presion dhe përfundova duke u ndarë”.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF