KreuStil Jetese

Horoskopi ditor, e enjte 2 shkurt 2023

Horoskopi ditor, e enjte 2 shkurt 2023

Dashi

Dita e sotme do ketë vetëm diell për ju qe jeni ne një lidhje. Do i pranoni gabimet qe keni bere dhe do gjeni një mënyrë te shkëlqyer për te kërkuar falje. Beqaret edhe sikur te mos duan nuk do e shmangin dot një dashuri me shikim te pare. Për financat perspektivat do jene te mira. Nëse bëni një menaxhim me te kujdesshëm mund te ketë edhe goxha përmirësime.

Demi

Dite pozitive dhe e veçante do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Ne jetën tuaj do mbizotërojë gjate gjithë kohës alegria dhe harmonia. Beqaret duhet te jene me te sinqerte me personat qe do takojnë ne mënyrë qe te krijojnë një lidhje vërtet te forte dhe serioze. Ne planin financiar problemet do jene te njëpasnjëshme dhe nuk do ndiheni aspak te qete.

Binjaket

Jeta juaj ne çift do jete shume e mire gjate gjithë kësaj dite, megjithatë te dy palët do mendoni t’i jepni edhe me shume alegri situatës. Çdo çast ka për te qene fantastik. Beqaret do bien ne dashuri me një mik te vjetër dhe do kenë druajtje t’ia shprehin ndjenjat. Për financat qielli do jete ne avantazh dhe gjendja do ketë goxha përmirësime. Mund te kryeni edhe ndonjë investim me tepër.

Gaforrja

Dëgjojeni me shume partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe mundohuni te mos i dilni kundër për asgjë. Ai nuk do jete ne humorin e duhur dhe atëherë kur nuk do e prisni mund te keni debate te forta. Beqaret do kenë disa takime, por asnjë nga personat nuk do ua mbushe mendjen plotësisht. Ne planin financiar do i rregulloni problemet qe keni pasur dhe do jeni me te qete.

Luani

Do jeni me sensuale dhe me shprehës ndaj partnerit ju te dashuruarit. Marrëdhënia me te ka për te qene gjithë kohës e mbushur me emocion. Beqaret me ne fund do ndihen gati për te filluar edhe aventura kalimtare, mjafton qe te mos qëndrojnë me vetëm. Ne planin financiar gjerat nuk do jene shume te lehta, por me maturi, përkujdes dhe këmbëngulja mund t’ia dilni.

Virgjeresha

Fati do ju buzëqeshë ju te dashuruarve sot dhe marrëdhënia me partnerin do përmirësohet aq shume saqë te gjithë do ju kenë zili. Beqaret do kenë goxha njohje, por do preferojnë t’i marrin gjerat shtruar dhe do presin pak para se te hedhin hapa. Me buxhetin çdo gjë do ece me se miri nëse i kryeni me kujdes shpenzimet. Hua mos jepni sepse gjendja juaj nuk do jete ne periudhën me te mire.

Peshorja

Sot do i jepni prioritet jetës tuaj familjare dhe jo partnerit ne veçanti. Nëse nuk jeni te fejuar apo te martuar kjo gjë nuk do përbëjë problem, por nëse keni thjesht një lidhje, ai qe keni ne krah do mërzitet. Me mire shpjegojani situatën. Beqaret me mire te mos hedhin hapa sot sepse mund te zhgënjehen. Yjet do ju mbështesin ne planin financiar dhe gjendja do ketë përmirësime te vazhdueshme.

Akrepi

Dialogu do rikthehet sot ne jetën tuaj ne çift dhe marrëdhënia me partnerin ka për te pasur goxha përmirësime. Beqaret do kenë fat me shumice dhe asgjë ne jetën e tyre nuk ka për te qene me si me pare. Zemra do ju rrahe shume me fort dhe do e kuptojnë se jeta qenka vërtet e bukur. Shpenzimet kryejini me kujdes dhe maturi ne mënyrë qe te mos keni tronditje.

Shigjetari

Dite e ngrohte do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Pranë partnerit do përjetoni emocione te papërshkrueshme dhe nuk do dëshironi qe ai te largohet për asnjë çast. Beqaret duhet te bëjnë ende pak durim ne mënyrë qe te gjejnë personin me te përshtatshëm. Ne planin financiar nuk priten vështirësi, prandaj mund t’i kryeni pa frike edhe disa shpenzime te menduara.

Bricjapi

Dite e zakonshme dhe pa ndonjë gjë te veçante do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Për fat te mire nuk do keni as debate me partnerin. Beqaret mire është te mendohen disa here para se te dalin me dike sepse mund te bëjnë gabime. Financat nuk do jene te këqija, por as aq te mira sa për te shpenzuar me sy mbyllur për çdo gjë qe do doni.

Ujori

Vështirësitë qe keni kaluar kohet e fundit ne jetën tuaj ne çift do ju bëjnë te keni me tepër besim tek partneri. Te dy se bashku ja dolët mbanë te kalonit sfidat qe ju dolën. Beqaret do vazhdojnë njohjet me disa persona, por nuk do ndihen gati për te hedhur hapa me tej. Financat do jene goxha delikate dhe shpesh do gjendeni ne vështirësi te mëdha.

Peshqit

Dite jo e mire do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Ne shume momente do mërziteni e do inatoseni me atë qe keni ne krah. Beqaret do kenë një takim premtues, i cili do ua ndryshoje tërësisht jetën dhe do i beje te ndihen te plotësuar. Nëse kohet e fundit e keni menaxhuar me kujdes dhe largpamësi buxhetin, gjendja ka për te qene e shkëlqyer edhe sot.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF