KreuCelebrity

Luizi kundër LGBT: Zoti ka krijuar Evën dhe Adamin, jo Adamin dhe Hasanin

Emocionet ishin të mëdha për Kiarën pasi pa atë çka Luizi kishte menduar për të dhe dukshëm teksa ai këndonte sytë e saj ishin të mbushur me lotë dhe gjatë gjithë kohës i puthte duart. Puthjet e përqafimet nuk munguan mes tyre, por as deklaratat e dashurisë. Pasi surpriza mbaroi ata u nisën sërish drejt shtëpisë dhe Kiara mes emocionesh i shprehu Luizit dashurinë e madhe që tashmë ndjen për të, teksa theksoi se tashmë s’do t’i ndahet më kurrë.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF