KreuStil Jetese

Më e mirë Teuta apo Afrona? Habit Blero, krahason ish-bashkëshortet! 

Më e mirë Teuta apo Afrona? Habit Blero, krahason

Ndarja nga Afrona Dika ishte në fakt, divorci i dytë për Blero Muharremin. Këngëtari më parë ka qenë i martuar edhe me Teuta Krasniqin.  

Lidhja e tij me Afronën përfundoi në zënka të shumta, dhe tani, Blero duket “është hakmarrë” duke e krahasuar atë me ish bashëshorten e parë. Ai tha për “Prive” se Afrona dhe Teuta, kanë shumë diferencë mes njëra tjetrës, dhe se kjo e fundit, ka pasur një nivel më të lartë edukate dhe formimi.  

“Unë kam pasur ndarje edhe më herët, siç e dini edhe ju. Ka qenë me një nivel të lartë edukativ me shumë mirëkuptim, por nuk e ka çdo njëri këtë gjë, këtë vlerë”, u shpreh artisti.  

Blero pohoi së fundi se arsyeja e ndarjes me Afronën sipas tij ishin paratë. Ai tha se bjondja bukuroshe u largua kur artisti i kishte kufizuar shpenzimet. 

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF