KreuCelebrity

Aktorja e njohur turke nënë për herë të parë, zbulohet gjinia e bebes!

Aktorja e njohur turke nënë për herë të parë,

Aktorja e njohur turke Burcu Bircik është në një pritje të ëmbël. Bircik, e cila u bë e njohur për publikun shqiptar me rolin Nalan te seriale “Vajza në dritare’” ka folur së fundmi për shtatzëninë.

Aktorja e njohur turke nënë për herë të parë,

“Shtatzënia nuk më ka shqetësuar. Unë ndjek itinerarin si në ditët e zakonshme. Gjej kohë për veten time. Kaloj kohë dhe me miqtë dhe të dashurit e mi".

Aktorja e njohur turke nënë për herë të parë,

Vetë aktorja nuk zbuloi gjininë e foshnjës, por mediat turke shkruajnë se ajo është në pritje të një vajze. Burcu Bircik është e martuar me Emre Yetkin, fotograf shumë i famshëm.

Burcu Bircik dhe Emre Yetkin janë prej disa vitesh bashkë dhe nuk ngurrojnë ta shprehin dashurinë në publik.

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF