KreuCelebrity

Eno Popi freskon Instagramin me videon e ëmbël të vajzës së tij!

Eno Popi freskon Instagramin me videon e ëmbël të vajzës
Eno Popi është padyshim një nga figurat më të dashura televizive. Si një personazh publik ai ka zgjedhur që përgjatë viteve të njihet dhe flitet vetëm për punën e tij, duke preferuar që për jetën e tij private të jetë paksa diskret.

Edhe pse nuk është shumë prezent në rrjet sot freskoi Instagramin duke publikuar një video me vajzën e tij Livi, ku duken disa momente të bukura që ata kanë kaluar së bashku babë e bijë. 

Eno Popi freskon Instagramin me videon e ëmbël të vajzës

 

Eno Popi freskon Instagramin me videon e ëmbël të vajzës

Eno Popi freskon Instagramin me videon e ëmbël të vajzës
Partnerja e tij,  Atena është zhvendosur në Canada për shkak të një projekti të mir professional së bashku me vajzën. Eno nga ana tjetër është detyruar të qëndrojë i dyzuar mes Shqipërisë dhe Canadasë.

Ai ka  rrëfyer  për jetën e tij mes Shqipërisë dhe Kanadasë, ku atje jetojnë bashkëshortja me vajza e tij, ndërsa këtu ai punon. “Ndodh kështu prej dy vitesh e gjysmë për shkak se Atena me Livin jetojnë atje. Atena, vjen nga fusha e imazhit, dizajnit dhe ka ndërtuar karrierë në këtë fushë dhe ka gjetur kontratë pune. 

Në periudhën që bëri këtë hap, vajza ishte shumë e vogël dhe mendoj që ishte e drejtë që të vazhdonte me Atenën. Unë po vazhdoja projektet e mija, më duhej të bëja vajtje-ardhje. Kam qëndruar me time bijë në periudhën mes shkurtit të këtij viti “– rrëfeu Eno.

Eno Popi freskon Instagramin me videon e ëmbël të vajzës

Tags:

eno popi

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF