KreuCelebrity

Françeska Murati, nënë për herë të dytë?

Françeska Murati, nënë për herë të dytë?

Ish-banorja e “Big Brother VIP3”, Françeska Murati, i ka surprizuar të gjithë me një postim që ka bërë në “Instastory”. Modelja la te kuptohet gjate një bashkëbisedimi virtual me ndjekësit e saj në “Instagram”, se planifikon zgjerimin e familjes.

Françeska Murati, nënë për herë të dytë?

“Si ju bëhet, jeni gati për plazh?”, i pyeti modelja e njohur fansat, ndërsa një ndër ta iu përgjigj: “Ja këtu në maternitet duke shuar nepsin nga telefoni”. Modelja befasoi me pergjigjen.Ajo postoi një foto të partnerit dhe djalit të saj e bashkëngjitur me të shkroi: “Shihemi atje vitin tjetër”.

Françeska Murati, nënë për herë të dytë?

Franceska dhe partneri i saj kanë një fëmijë së bashku, Charlie. Gjatë qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother VIP”, ajo ka folur vazhdimisht per te birin, duke treguar lidhjen e forte me  të.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF