KreuCelebrity

Ka humbur peshë? Ronela Hajati shfaqet mjaft në formë në fotot e fundit me bikini!

Ka humbur peshë? Ronela Hajati shfaqet mjaft në formë në

Ronela Hajati publikoi disa fotografi të mrekullueshme nga pishina, te cilat u perhapen me shpejtesi ne rrjetet sociale. Këngëtarja ka treguar linjat e saj tërheqëse nëpërmjet imazheve të reja ku shfaqet mjaft joshese, dhe duket sikur ka humbur ca ne peshe!

Ka humbur peshë? Ronela Hajati shfaqet mjaft në formë në

Ronela, e cila ka fituar zemrat e publikut jo vetëm me talentin e saj në muzikë, por edhe me personalitetin e guximshëm dhe stilin eksperimentues, ka zgjedhur të veshë bikini njepjeseshe në fotografitë e fundit, qe kanë marrë menjëherë vëmendjen e fansave dhe ndjekësve, të cilët nuk kanë ngurruar të lënë komente pozitive dhe të shprehin admirim për fizikun e saj.

Ka humbur peshë? Ronela Hajati shfaqet mjaft në formë në

Fotografitë nga pishina kanë treguar një Ronela të lirshme dhe të sigurt në vetvete, dhe ato jo vetëm që theksojnë formën e saj, por edhe dëshirën për të qenë në harmoni me veten dhe natyrën.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF