KreuCelebrity

Kim Kardashian kapet ‘mat’ me ish-in

Kim Kardashian kapet ‘mat’ me ish-in
Kim Kardashian dhe Odell Beckham Jr. kanë ngritur sërish pikëpyetje për statusin e tyre në lidhje!

Kim Kardashian ndezi për herë të parë thashethemet për romancë me lojtarin 31-vjeçar të NFL-së në shtator 2023. Disa muaj më vonë, ata u panë në të njëjtën ngjarje të mbushur me yje.

Pyetjet rreth marrëdhënies së tyre u ngritën përsëri pasi ata morën pjesë në të njëjtin event në The Bird Streets Club të premten në mbrëmje (2 shkurt) në West Hollywood, Kaliforni.

TMZ mori foto të Kim dhe Odell në një festë të organizuar nga Jay-Z përpara Grammys këtë fundjavë.

Kim Kardashian kapet ‘mat’ me ish-in
Kim me një bluzë të zezë dhe pantallona të ngjashme. Ajo ishte me motrën e saj Khloe Kardashian, ndërsa në listën e të ftuarve ishte edhe i dashuri i nënës së saj Corey Gamble.

Ndërsa ajo dhe Odell nuk u fotografuan së bashku, raportet sugjerojnë se ata mund të ishin parë në garazhin ku ishte parkuar makina e saj.

Kjo do të ishte lidhja e parë e Kimit që kur ajo dhe Pete Davidson u ndanë në gusht të 2022.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF