KreuCelebrity

Kush është e dashura e re e Fedez?

Kush është e dashura e re e Fedez?

Reperi duket se ka lënë pas krahve historinë 10-vjecare të dashurisë me Chiara Ferragni dhe ka nisur një romancë të re. Ndërsa merrte pjesë në Çmimin e Madh të Monakos, Fedez u pa në shoqërinë e një bionde misterioze.

Kush është e dashura e re e Fedez?

Reperi është fotografuar duke ecur dorë për dore me vajzën, të silën më pas e ka publikuar edhe në rrjetin e tij social Instagram.

Kush është e dashura e re e Fedez?

Sipas faqes Very Inutil People, ata janë takuar për herë të parë në mars në Courchevel, pastaj Paris, Miami, Coachella dhe tani në Monte Carlo.

Po kush është Garance Authié, e dashura e re e Fedez?

E lindur në vitin 2004 (po, e kemi shkruar saktë, është 20 vjeçe), Garance Authié është një modele franceze bionde me sy blu, aktualisht ka më shumë se 17 mijë ndjekës në TikTok dhe 5 mijë në Instagram.

Kush është e dashura e re e Fedez?

E përfaqësuar nga agjencitë e modës si në Francë ashtu edhe në Spanjë, ajo ka qenë protagoniste e disa fushatave reklamuese për markat e famshme, ka qenë e pranishme në pasarelë në Javën e Modës në Paris dhe gjithashtu ka marrë pjesë në Festivalin e Filmit në Kanë 2024.

Edhe pse e filloi karrierën e saj në një moshë shumë të re, me fotosesionin e saj të parë kur nuk ishte as 10 vjeç, Garance Authié nuk i la kurrë mënjanë studimet.

Sipas informacioneve shumë të pakta për të, ajo ndjek Universitetin e Madridit, Shkollën e Biznesit IE.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF