KreuCelebrity

Ledion Liço zbulon gjënë që di të bëjë më mirë!

Ledion Liço zbulon gjënë që di të bëjë

Moderatori i njohur Ledion Liço ka qenë kryefjalë e mediave sociale këto javë pasi ka marrë drejtimin e “Big Brother VIP”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ledion Liço (@mr.ledionlico)

Ai është rikthyer jo vetëm në ekran por edhe në rrjetin e tij social Instagram. Së fundmi ka publikuar një foto me djalin e vogël dhe ka lënë të kuptuar se prindërimi është gjeja më e mirë që di të bëjë.

“Kjo është gjëja që (them) se bëj më mirë”, ka shkruar ai në postimin e tij.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ledion Liço (@mr.ledionlico)

Kujtojmë që rikthimi i Ledionit u komentua shumë dhe duhet thënë që përgjithësisht është mirëpritur nga ndjekësit e shumtë që "Big Brother VIP".

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF