KreuCelebrity

“Mos me u sheqeros”: Befason mesazhi i urimit të Ledionit në ditëlindjen e Sarës!

“Mos me u sheqeros”: Befason mesazhi i urimit të Ledionit

Sara Hoxha festoi sot ditën e saj të lindjes, dhe pompoziteti i rastit, nuk mungoi. Me një organizim madhështor, e me shumë figura publike dhe jo vetëm, kremtimet nisen qe ne orët e para të mëngjesit.

“Mos me u sheqeros”: Befason mesazhi i urimit të Ledionit

Padyshim, urimet kane vërshuar "lumë" për të. Por sigurisht, vëmendjen më të madhe e tërhoqi ai i  bashkëshortit te saj. Ledioni, është përkujdesur që të dashurën e tij t’a urojë edhe përmes një mesazhi mjaft të vecantë ne rrjetet sociale ku shkruan:

‘Nuk ke patur ndonjëherë kaq qirinj për të fikur, por gjithashtu nuk ke patur ndonjëherë kaq shumë arsye për të festuar. Gëzimin që ke në sy këtë ditëlindje uroj ta kesh gjithmonë. Nuk po zgjatem mos me u sheqeros. Të dua!’

https://www.instagram.com/p/C2PmnC5tH2S/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF