KreuCelebrity

“Nuk do të martohem”, Romeo bën deklaratën e fortë në Big Brother!

“Nuk do të martohem”, Romeo bën deklaratën e

“Jam nga ata njerëz që nuk martohen”: Romeo Veshaj u shfaq krejt ndryshe nga vellai i tij Donaldi ne në Big Borther Vip 3, teksa bisedonte me banorët. Ai u shpreh se gruan e tij do ta ketë gjithë jetën të dashur, ndërsa ajo që ndërhyri në këtë moment, ishte Rikja, e cila i tha se është kontradiktor me veten. Romeo i kthehet duke i thënë se e ka kuptuar fiks se për çfarë e kishte fjalën, duke i bërë dhe një shikim, pas të cilit Rikja buzëqesh.

“Nuk do të martohem”, Romeo bën deklaratën e

Pjesë nga biseda:

Romeo: Unë jam nga ata njerëz që nuk martohem, gruan do ta kem të dashur gjithë jetën.

Rike: Je kontradiktor me veten

Romeo: E ke gabim. Ti e kuptove fiks çfare thashë unë

(Rikja buzëqesh)

Donaldi nderkohe i propozoi pak jave me pare partneres se tij, Bora Zemanit per martese gjate premierës se filmit 5 herë jo. Mes gjithë të ftuarve, aktori beri surprizën e veçante, duke u ulur ne gjune perpara saj.

“Nuk do të martohem”, Romeo bën deklaratën e

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF