KreuCelebrity

"Të presim pasuri e vogël": Ermal Meta, baba për herë të parë!

"Të presim pasuri e vogël": Ermal Meta, baba për

Këngëtari i njohur shqiptar, Ermal Meta deshi ta ndante me të gjithë gëzimin e tij: Ermali, së shpejti do të bëhet baba për herë të parë. Lajmin e ëmbël, ai e dha vetë nëpërmjet një postimi në Instagram teksa ka ndarë një pulovër të bardhë.

https://www.instagram.com/p/C6IwIb1tysU/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

”Kjo do të jetë pulovra jote e parë. Po të presim. Mos u nxito, por mos u vono shumë pasi ne nuk mund të bëjmë pa ty tani. Të presim pasuri e vogël, na sill verën. Mami dhe babi yt”, shkruan artisti. Partnerja e Ermal Metës është italiania Chiara Sturda, me të cilën bëri publike lidhjen 4 vite më parë. Tashme,lidhja e tyre permbushet ne menyren me te bukur!

"Të presim pasuri e vogël": Ermal Meta, baba për

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


A post shared by Ermal Meta (@ermalmetamusic)

 Shtuar më 24.04.2024 15:32

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF