KreuCelebrity

“Thikë me dy presa”: Enxhi Nasufi befason me komentin për eksperiencën në ‘BBV Fan Club’!

 

“Thikë me dy presa”: Enxhi Nasufi befason me komentin për

E ftuar në emisionin “Live from Tirana”, Enxhi Nasufi rrefeu se si po e përjeton eksperiencën si moderatore “Big Brother VIP Fan Club”.

"Kur m’u propozua isha shumë e lumtur. E kam manifestuar në kokën time pavarësisht se nuk e kam shprehur. Pasi më erdhi ftesa nuk e mendova dy herë por pranova menjëherë. Unë jam në ekran çdo mëngjes me “Ëake Up” por është sfiduese të mbash një emision të tërin vetëm, më pëlqejnë sfidat. Puntata e para ishte shumë mirë mendoj. Është kënaqësi dhe përgjegjësi e madhe për mua. Kam pafundësisht gjëra për të përjetuar dhe mësuar gjatë këtij rrugëtimi. Është format delikat, përfshihen emocione njerëzish që janë jashtë, familjare apo miq dhe në të gjithë këtë përfshirjen lehtësisht mund të gabosh. Siç ishte rasti me shoqen e Ledjonës e cila erdhi me një vendim gjykate, me një voice në telefon ku flitej për dhunë. Për mua si moderatore është thikë me dy presa. Duhet të jesh emocionale por jo edhe aq", u shpreh ajo.

“Thikë me dy presa”: Enxhi Nasufi befason me komentin për

Këngëtarja me tej foli edhe per marrëdhëniet me dy opinionistët e “BBV Fan Club”, Ina Kollçaku dhe Ronaldo Sharka?. “Më pëlqen sepse janë po aq sa të ndryshëm po aq edhe njësoj. Nuk ju shpëton gjë, janë pikantë, duhet të jenë në fakt sepse diskutohen gjëra të ndryshme. Kemi marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin. Mendoj që edhe puntatat e tjera do të shkojnë edhe akoma më mirë", ishte komenti i saj.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF