KreuCelebrity

VIDEO/ Dua Lipa zbulon të sharën e preferuar në shqip!

VIDEO/ Dua Lipa zbulon të sharën e preferuar në shqip!

Dua Lipa ka qenë së fundmi në emisionin “Late Night” me Seth Meyers dhe ka zbuluar një shprehje specifike në gjuhën shqipe. Gjatë lojës “Day Drinking” të emisionit, ku të ftuarit dhe Meyers pinë dhe bëjnë lojëra, Dua u pyet të ndante një të sharë në gjuhën e saj.

Ajo, pa hezituar, zgjodhi shprehjen “Ta q****a nonën” dhe ia përktheu Meyersit në anglisht si “F*ck your mother”. Ndërsa të dy shpërthenin në të qeshura, Meyers provoi të përsërisë shprehjen disa herë, duke u drejtuar nga kamera dhe duke bëtë që në studio të dëgjoheshin të qeshura.

VIDEO/ Dua Lipa zbulon të sharën e preferuar në shqip!

Ylli i muzikës pop së fundmi ka zbuluar numrin e saj të telefonit me anë të një postimi në InstaStory. Këngëtarja e ka publikuar bashkë me mbishkrimin “më shkruaj”. Numri i saj është +1 (917) 810-3415. Mesa duket Dua e ka bërë këtë që komunikojë me fansat dhe adhuruesit e saj.

Kujtojmë që pak ditë më parë u raportua se i ka dhënë fund lidhjes me regjisorin Romain Gavras, Dua Lipa po përflitet për një lidhje të re me Omar Apollo.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF