KreuCelebrity

“Nuk i kemi treguar, nuk flene dot..”: E dhimbshme, fëmijët e Liridonës kërkojnë me ngulm nënën!

“Nuk i kemi treguar, nuk flene dot..”: E dhimbshme,

Leonard Ademaj, vëllai i Liridona Ademajt rrëfeu se dy fëmijët e cifit po qëndrojnë te prindërit e Naim Murselit, i arrestuar për organizimin e vrasjes së 30-vjeçares. Leonardi pohoi se fëmijët janë duke e kërkuar me ngulm nënën e tyre. “Nuk i kemi treguar. Ata vazhdojnë e kërkojnë. Janë shumë të lidhur me të dhe nuk flenë pa të”.

“Nuk i kemi treguar, nuk flene dot..”: E dhimbshme,

Ai tha se janë munduar të mos ua bëjnë të ditur atyre krimin makabër.

“Nuk i kemi treguar, nuk flene dot..”: E dhimbshme,

Gjykata Themelore në Prishtinë caktoi sot masë paraburgimi për T.D, i dyshuari i katërt që besohet se lidhet me vrasjen e Liridona Murselit.Liridona u vra më 29 nëntor, në një fshat afër Prishtinës.Për tre burrat, që dyshohet se janë të përfshirë në vrasje – përfshirë bashkeshortin e saj Naim Murselin – gjykata e ka vendosur masë të njëjtë paraburgimi, ditë më parë. Ditët e fundit është arrestuar i dyshuari i katërt, T.D.

“Nuk i kemi treguar, nuk flene dot..”: E dhimbshme,

Sipas një komunikate të lëshuar nga gjykata, i pandehuri dyshohet që nëse gjendet në liri, mund të ndikojë te të dëmtuarit dhe në dëshmitarë.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF