KreuCelebrity

Sia (e pasigurt) i nënshtrohet liposuksionit për të humbur peshë!

Sia (e pasigurt) i nënshtrohet liposuksionit për të humbur

Sia së fundmi ka pranuar se kishte bërë liposuksion për të humbur peshë. “Më duhej të merrja një ilaç që më bëri të shtoja shumë peshë, të cilën nuk mund ta humbas me ushtrime ose me ilaçe për tiroiden, kështu që sot shkova për liposuksion. Ju lutem, dijeni se unë jam kaq me fat që kam burimet për të ndryshuar pamjen time dhe se kur të më shihni përsëri duke u dukur si një dhelpër e çmendur, dua që ju të dini se kjo nuk erdhi nga dieta dhe ushtrimet.

Dua të jem e sinqertë për çdo gjë që bëj, në mënyrë që të mos kontribuoj në sistemin që na thotë se nuk mjaftojmë. Unë jam e pasigurt si shumica e njerëzve dhe të qenit përballë një publiku më jep ankth, ndaj bëra zgjedhjen të ndryshoja pamjen time për të pasur besim te vetja. Lutuni për mua ju lutem! Ju dua!”, shkroi në Twitter këngëtarja e “Unstoppable”.

Sia (e pasigurt) i nënshtrohet liposuksionit për të humbur

Kjo nuk është hera e parë që këngëtarja 47-vjeçare e "Chandelier" pranon se ka bërë ndryshime. Sia, e cila është e njohur për mbulimin e fytyrës me paruke, zbuloi në tetor se kishte bërë një ndryshim në fytyrë.

Sia (e pasigurt) i nënshtrohet liposuksionit për të humbur

"Unë jam një yll i popit që zakonisht fsheh fytyrën time”, tha krijuesja e hitit ndërsa tregoi të gjithë fytyrën e saj para audiencës. "Kam bërë një tërheqje të fytyrës nga Dr. Talei”, shtoi ajo, duke qëndruar përkrah kirurgut plastik. “Ai është i jashtëzakonshëm dhe po bën punë të mirë – dhe jo vetëm për yjet e popit të botës.”

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF