KreuCelebrity

Arbër Hajdari së shpejti do të bëhet baba, zbulon gjininë e fëmijës

Arbër Hajdari së shpejti do të bëhet baba, zbulon
Arbër Hajdari së shpejti do të bëhet baba. Ai ka zbuluar gjithashtu edhe gjininë e fëmijës. 

Ish opinionisti i Big Brother VIP së shpejti do të bëhet baba i një vajze e duket se festat për vitin e ri që po vjen, sapo kanë filluar.

I emocionuar Arbri u shpreh n emisionin “Më Lër të Flas” se prej disa muajsh ka nisur të mendojë ndryshe për kujdesin ndaj fëmijëve, tashmë si një baba.

“Këto festa do të më presin ndryshe. Në momentin që bëhesh prind shumë gjëra ndryshojnë tek njeriu. Sidomos në momentin që sjell në jetë një fëmijë rritet përgjegjësia në mënyrën e të menduarit”, tha Arbri.

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij nga Kosova, Vlera Devolli  kurorëzuan mbrëmjen 2 tetorit 2022 dashurinë e tyre 5 vjeçare në martesë e së shpejti do të bëhen prindër me fëmijën e tyre të parë.

Arbër Hajdari së shpejti do të bëhet baba, zbulon

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF