KreuCelebrity

"Ke ndonjë problem me bukuroshet ti"? Kunja mes Oltës dhe Valbonës!

 

"Ke ndonjë problem me bukuroshet ti"? Kunja mes Oltës dhe

Përpos historive dhe surprizave në spektaklin e mbrëmjes së sotme në ‘DWTS’ , dicka tjeter e terhoqi shume vemendjen, dhe keto ishin ironitë mes panelit te jurisë.

Teksa po jepte komentet e saj për performancën e Arnitës, Valbona reagoi ndaj një detaji ne fjalen e Oltes, dhe nuk ngurroi ta ndërpriste.

"Ke ndonjë problem me bukuroshet ti"? Kunja mes Oltës dhe

 

Pjese nga biseda:

Olta: Ti Arnita sot më vërtetove që je një koktejl i çuditshëm karakterial nuk do të besoja kurrë që data më e rëndësishme për ty ishte kurorëzimi si bukuroshe sepse je natyrë shumë filozofike dhe këtë natyrë ma solle edhe në ‘Rumba’

Valbona: Olta ke ndonjë gjë me bukuroshet ti?

Olta: Absolutisht jo se jam edhe vetë bukuroshe Bona nuk e di nëse e ke vënë re!

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF