KreuCelebrity

Eva Alikaj: “Nuk doja ta shihja filmin e Luizit dhe Oltës”!

 

Eva Alikaj: “Nuk doja ta shihja filmin e Luizit dhe Oltës”!

Eva Alikaj është padyshim një ndër aktoret më të dashura dhe të talentuara të skenës shqiptare. Artistja foli se fundi për filmin e “Top Channel Films”, “Në Kuadër të Dashurisë”, i cili po thyen rekorde shikueshmërie si brenda dhe jashtë Shqipërisë.

Eva Alikaj: “Nuk doja ta shihja filmin e Luizit dhe Oltës”!

Ajo ka treguar se nuk ka mundur ta shohë filmin dhe me shaka ka shtuar se ndihet xheloze për Luizin dhe Oltën. “Kam parë shpesh herë sekuenca në Top Channel edhe kam pyetur në fakt. E kam pak a shumë idenë se si duhet të jetë sipas mendjes sime sepse mendoj se duket që është një film serioz”.

Eva Alikaj: “Nuk doja ta shihja filmin e Luizit dhe Oltës”!

“Unë si individ nuk jam për atë që personazhet e njohur kur luajnë, luajnë vetveten zakonisht. Por nuk është e thënë, mund të ndodhë edhe ndonjë cudi. Megjithatë unë kam dëgjuar që Luizi është mirë edhe Olta është mirë. Kemi aktorë shumë të mirë, Zamirën, Ndricimin etj”.

“Por, thashë ta shikoja po pastaj vendosa të mos e shikoj, nga zilia ndoshta“, ka thënë me shaka Eva Alikaj.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF