KreuCelebrity

Sarah Berisha shtatzënë me binjakë? Flet e motra!

Sarah Berisha shtatzënë me binjakë? Flet e motra!

Sarah Berisha postoi foto me të motrën,por barku i saj që dukej i rrumbullakosur bëri të shpërthenin komentet në rrjet. Ndodh shpesh në fakt, që poza të tilla të një personazhi publik, te bejne që njerëzit të fillojnë të aludojnë për shtatzëni.

Sarah Berisha shtatzënë me binjakë? Flet e motra!

Ishte motra e Sarës, Ditea e cila ka publikuar disa foto ku vëmendjen e terhoqi menjëherë ky fakt.

Sarah Berisha shtatzënë me binjakë? Flet e motra!

Por Ditea nuk i ka lënë pa përgjigje. “Në fakt jemi 4 se i ka binjak”, ironizon ajo ndjekësen duke i shkelur syrin.

Sarah Berisha shtatzënë me binjakë? Flet e motra!

Kujtojmë se Sarah është në një lidhje dashurie me Dj Pm. Dyshja u njohën në Big Brother VIP dhe çifti është kthyer ndër të preferuarit e publikut shqiptar.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF