KreuCelebrity

Tani mund ta keni të gjithë! Dua Lipa bën publik numrin personal të telefonit!

Tani mund ta keni të gjithë! Dua Lipa bën publik numrin personal

Dua Lipa ka surprizuar ndjekësit e saj dhe ka publikuar numrin e telefonit në Instastory. Numri i saj është +1 (917) 810-3415 dhe padyshim të gjithë fansat janë më të lumtur se kurrë.  

Tani mund ta keni të gjithë! Dua Lipa bën publik numrin personal

Mesa duket Dua e ka bërë këtë që komunikojë me fansat dhe adhuruesit e saj. Pak ditë më parë u dha lajmi se ylli i popit i ka dhënë fund lidhjes me regjisorin e njohur, Romain Gravas.

Tani mund ta keni të gjithë! Dua Lipa bën publik numrin personal

Ndërkohë që po flitet se ka nisur një lidhje të re dashurie, me këngëtarin dhe tekstshkruesin, Omar Apollo.

Shkak për këto aludime u bënë disa foto të dyshes duke u larguar bashkë nga ‘after-party’ i Balenciaga. Në foto ata shfaqen në makinë dhe duken tejet të qeshur.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF