KreuCelebrity

VIDEO/ Katerina Trungu zbulon gjininë e bebit ‘live’ në program!

Katerina Trungu është në pritje të ëmbël me fëmijën e saj të dytë. Gjatë programit të sotëm në “Shije Shtëpie” moderatoja së bashku me vajzat e stafit ka zbuluar gjininë e bebit, me anë të një minifeste të vogël që kishin organizuar.

VIDEO/ Katerina Trungu zbulon gjininë e bebit ‘live’ në

Brenda kutisë që moderatorja hapi ndodheshin tollombace blu, duke zbuluar në këtë mënyrë se Katerina do të bëhet sërish nënë e një djali.  

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TV KLAN (@rtvklan)

Kujtojmë që Katerina pak javë më parë konfirmoi shtatzëninë, duke dhënë edhe një mesazh për të gjithë ata që e kishin kritikuar për peshën e saj.

VIDEO/ Katerina Trungu zbulon gjininë e bebit ‘live’ në

“Sa i përket atyre pastaj që u ndalën, për fat të mirë dy komente, që u ndalën te paraqitja ime. Njëra më drejtohej’shko dobësohu se je bërë si lopë’ apo tjetra më thoshte ‘bullicë’. Unë vërtet kam shtuar kilogramë kohët e fundit, por këto janë kilogramët më të bukur në botë, jam shumë e lumtur që i kam shtuar dhe do të shtoj më shumë në muajt në vazhdim”.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF