KreuCelebrity

"Ndyrësirë”- Erjola Doçi shpërthen keq ndaj Erik Lloshit, çfarë ndodhi në studio?!

"Ndyrësirë”- Erjola Doçi shpërthen keq ndaj

Erik Lloshi ishte i ftuar ne Top Channel ku ka folur më shumë rreth jetës së tij personale dhe profesionale. E teksa moderatorët e emisionit Erjola Doçi dhe Ronaldo Sharka po i bënin pyetje , në një moment produksioni hodhi nga lart një gjarpër lodër tek këmbët e këngëtarit, por ai nuk u frikësua, duke thënë “nuk kam frikë nga asgjë”.

Duke qeshur dhe për të marrë “hak”, Eriku ia hodhi gjarprin Erjolës e cila e frikësuar nuk e permbajti veten, por shpërtheu keq ndaj artistit ne transmetim direkt.

"Ndyrësirë”- Erjola Doçi shpërthen keq ndaj

“Harroj se është lodër, o ndyrësirë. Jo mos ma hedhni mua sepse harroj se është shaka. Hiqeni pak këtë pjesën dhe vazhdojmë menjëherë. O bismilah o zot, o xhuljo. Unë nuk e dua më këtë lojën sepse për ndryshe nuk e bëj më këtë emisionin. Harroj se është lodër o burrë, shikoje djersën.”– tha ajo.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF