KreuCelebrity

Will Smith: Kam bërë gabime të panumërta!

Will Smith: Kam bërë gabime të panumërta! 

Will Smith ka treguar disa nga gabimet që ai ka bërë gjatë viteve, duke përfshirë shuplakën e tij famëkeqe në Oscar dhe problemet e tij shumë të publikuara në martesë.

“Kam bërë gabime të panumërta”, tha ai së fundmi në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit. “Fama është një përbindësh unik. Ju nuk mund të emocionoheni shumë kur njerëzit thonë gjëra të mira për ju, sepse atëherë kur njerëzit thonë gjëra të këqija për ju, ju luftoni dhe vuani më shumë”.

Will Smith: Kam bërë gabime të panumërta!

Aktori i njohur shtoi se ai nuk i duhen duartrokitjet e të tjerëve për të “qëndruar i fokusuar në misionin e tij”. “Duhet të jem i qartë se kush jam dhe çfarë po përpiqem të bëj në botë. Dhe në të njëjtën kohë, unë jam thellësisht njerëzor. Dhe unë jam në procesin e përsosjes së virtytit tim".

Will Smith: Kam bërë gabime të panumërta!

Ndërsa ai përpiqet të rritet në jetën e tij profesionale vjen vetëm disa javë pasi Jada Pinkett-Smith zbuloi në tetor se ata ishin ndarë për shtatë vjet. Fansat sigurisht ngelën të habitur pasi kujtojmë aktorin 55-vjeçar duke goditur me shuplakë Chris Rock në skenë në Oscars 2022, pasi komediani bëri një shaka me Pinkett Smith.

Tags:

willsmith

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF