KreuCelebrity

E përshëndeti në emision, ja si i përgjigjet Jonida Maliqi, Romeo Veshajt

E përshëndeti në emision, ja si i përgjigjet Jonida Maliqi,
Disa ditë më parë Romeo Veshaj, në emisionin e tij përshëndeti “live” ish të dashurën, Jonida Maliqin.

Gjatë një interviste të shkurtër për “Jo Vetëm Modë” në Tv Klan, këngëtarja gjeti hapësirën që të bënte të njëjtën gjë dhe të sqaronte raportin e tyre.

Jonida Maliqi: E përshëndes edhe unë! E kam xhan dhe sa herë e takoj, ruajmë miqësi kështu që nuk ka ndonjë gjë të jashtëzakonshme. Jetojmë në një kohë kur fatmirësisht qytetaria dhe mirënjohja ekzistojnë, ku njerëzit kalojnë kohë shumë të bukur bashkë.

E përshëndeti në emision, ja si i përgjigjet Jonida Maliqi,

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF