KreuCelebrity

Del promo e ‘5 herë JO’ me Borën e Donaldin (dhe s`qenka aspak keq)!

Del promo e ‘5 herë JO’ me Borën e Donaldin (dhe s`qenka

Promoja e “5 herë JO”, filmit me Donald Veshajn dhe Bora Zemanin doli dhe duket mjaft interesante! Një komedi e zezë romatike, që sjell historinë e një dashurie në fillim të pagjasë, por që tregon qartë se ndjenjat mund të lindin edhe aty ku më pak e pret!

Del promo e ‘5 herë JO’ me Borën e Donaldin (dhe s`qenka

Donaldi dhe Bora janë protagonistët e filmit të ri për të cilin dyshja kanë punuar prej më shumë se 1 viti. Vetëm sot është publikuar ‘traileri’ me episode të shkëputura nga filmi i shumëpërfolur, që në fakt, nga aq sa pamë, duket mjaft dinamik!

Klipi i shkurtër tashmë gjendet në faqen zyrtare të filmit, Borës dhe Donaldit me një mesazh emocionues për rrugëtimin e këtij realizimi nga dyshja. Së shpejti filmi do të shfaqet edhe në kinema. "Jemi shume te lumtur dhe falenderues per mbeshtetjen dhe durimin tuaj. Nga data 13 Dhjetor, ju ftojme ne cdo kinema te shijojme se bashku kete projekt gjigand", ka shkruar moderatorja.

https://www.instagram.com/reel/C0UmimQLphx/?utm_source=ig_web_copy_link

 

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF