KreuCelebrity

Dua Lipa, zyrtarisht ambasadore e markës “Porsche”!

 Dua Lipa, zyrtarisht ambasadore e markës “Porsche”!

Kompania e makinave “Porsche” dhe Dua Lipa janë gati për të bashkëpunuar me njëra-tjetrën. Lajmi është bërë i ditur në rrjetet e tyre sociale Instagram, ku Dua Lipa shihet pas timonit të Porsche-eve klasike dhe moderne, si legjenda ‘911’ dhe ‘Taycan futuristik’ tërësisht elektrik.

“Zhytuni fillimisht në botën e @porsche ???? mbajini sytë hapur për atë që do të vijë në të ardhmen...”, shkruhet në postimin e përbashkët që ata kanë bërë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Ky bashkëpunim i Duas, e cila shkëlqen në fotot që ka realizuar me makinat luksoze Porsche, ka gëzuar të gjithë fansat e këngëtares.

Dua Lipa, zyrtarisht ambasadore e markës “Porsche”!

Dua Lipa po kalon një vit të jashtëzakonshëm pasi u nominua për dy çmime “Grammy” duke përfshirë këngën e vitit për “Dance The Night”. 

Dua Lipa, zyrtarisht ambasadore e markës “Porsche”!

Pas turneut të saj të suksesshëm “Future Nostalgia 2022”, ekipi i saj thuhet se po përpiqet të planifikojë datat për verën e ardhshme, por ende asgjë nuk është konfirmuar.

 

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF