KreuCelebrity

Sharon Stone, 65 vjeçe: Ka shumë njerëz që duan ende të flenë me mua!

 

Sharon Stone, 65 vjeçe: Ka shumë njerëz që duan ende

Sharon Stone ka zbuluar së fundmi në podcastin “Ladygang” se ka shumë njerëz që duan të flenë me të tani në moshën 65-vjeçare, po aq sa dhe më parë. “Mendoj se jam më seksi tani se ç’kam qenë ndonjëherë”, tha 65-vjeçarja.

Sharon Stone, 65 vjeçe: Ka shumë njerëz që duan ende

“Jam në të 60-at e mia. Njerëzit mendojnë se askush nuk t’i hedh sytë. E vërteta është se ka shumë njerëz që duan të flenë me mua tani, po aq sa dhe më parë. Nuk është ajo gjëja kur ti hyn në një dhomë dhe çdo djalë thotë ‘Oooo’”.


Sipas aktores, fakti që nuk je aq e lehtë, sa kur ishe e re, mund t’i bëjë burrat të shmangin gratë më të mëdha në moshë. “Sepse nuk je aq e lehtë, sa kur ishe e re Nuk është se nuk je po aq seksi. Nuk je aq e lehtë për t’u patur në shtrat, për t’u hequr qafe dhe për të ndenjur urtë. Nuk je aq e lehtë për t’u lënë. Nuk je aq e lehtë sa të jesh një shtojcë. Nuk është se nuk je po aq seksi, je më seksi”.

Sharon Stone, 65 vjeçe: Ka shumë njerëz që duan ende

Më herët Stone është shprehur se nuk do të ketë lidhje me askënd nën moshën 45 vjeç.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF