KreuCelebrity

Vesa nuk lëkundet: “Asnjë pendesë për deklaratat ndaj ish të fejuarit dhe familjarëve të tij”!

 

Vesa nuk lëkundet: “Asnjë pendesë për deklaratat ndaj

Vesa Vllasaliu nuk ka shumë që u largua nga Big Brother VIP Kosova 2, e gjatë kohës që ishte brenda shtëpisë, bëri disa pohime tronditëse për ish të fejuarin e saj, futbollistin Mërgim Berisha.

Vesa nuk lëkundet: “Asnjë pendesë për deklaratat ndaj

Ish banorja rrëfeu hapur sesi në mes tyre kishte hyrë shoqja e saj e ngushtë, me të cilën Berisha më vonë u martua, ndërsa foli edhe për ngacmime nga ana e kunatit. E pyetur në “Big Talk” nëse është penduar për deklaratat që bëri në BBVK, ajo dha një përgjigje të prerë: Aspak.

Modelja qe shprehur se vëllai i Mërgimit i kishte shkruar dhe se e ka tradhtuar bashkëshorten e tij. Vesa mes tjerash theksoi se tashmë, të gjitha këto do t`i hedhë pas krahëve për të vazhduar jetën dhe planet që ka.

https://youtu.be/PfU93CcAf5o

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF