KreuCelebrity

“Big Brother VIP” fillon më 13 janar dhe do të prezantohet nga Ledion Liço!

E teksa edicioni i tretë i “Big Brother VIP” Albania po afron, në media prej javësh po qarkullojnë lajme se moderatorja e këtij ‘reality show’ nuk do të jetë Arbana Osmani.

“Big Brother VIP” fillon më 13 janar dhe do të prezantohet

Së fundmi bëhet me dije nga burime ekskluzive për “VIP Magazine” konfirmojnë se “Big Brother VIP” Albania 3 do të nisë transmetimin në ekranin e Top Channel nga e shtuna e datës 13 janar.

Po të njëjtat burime bëjnë me dije se ‘reality show’ do të vijë me një koncept tërësisht ndryshe që nga drejtimi që këtë vit i besohet Ledion Liços e deri tek ambientet e rinovuara të shtëpisë.

Kujtojmë që deri tani disa nga emrat VIP që janë përfolur të jenë pjesë e këtij formati, janë, si Romeo Veshaj, Adelina Tahiri etj.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF