KreuCelebrity

Wanda Nara shpërthen në lot kur pyetet për sëmundjen e rëndë!

Wanda Nara shpërthen në lot kur pyetet për sëmundjen e

Wanda Nara disa ditë më parë pranoi publikisht se vuan nga leucemia. “Kam leucemi. Në fillim thoja ‘kjo gjëja që kam’, pastaj ia dola që ta quaja sëmundje dhe tani e them edhe emrin e saj. U kërkoj falje të gjithë atyre që menduan se duhej t’i bëja gjërat më shpejt”, u shpreh bashkëshortja e futbollistit Mauro Icardi.

Wanda Nara shpërthen në lot kur pyetet për sëmundjen e

Ndërkohë Nara po vazhdon me angazhimet profesionale dhe po merr pjesë në versionin italian të ‘Dancing with the Stars’. Ajo po konkurron si një nga favoritet e mëdha për të fituar garën. Por së fundmi modelja filloi të qante në mënyrë të pakontrolluar, duke shprehur se:

“U ktheva nga Turqia në shtëpi, tre ditë isha atje dhe… nuk dua të qaj, më fal! Më e vogla më erdhi nga provat e Dancing. Po, më mungon shumë familja ime. Këtu në Romë të gjithë janë kaq të sjellshëm me mua… Vërtet nuk kam forcë. Jam e lodhur kur mbaroj provat. Ka shumë orë prova”.

Wanda Nara shpërthen në lot kur pyetet për sëmundjen e

Nara po i nënshtrohet një trajtimi javor për leuçeminë, dhe në lidhje me këtë ajo tha,“Është e gjitha një pasiguri dhe çdo javë që shkoj të marr rezultatet më ndërpritet fryma.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF