KreuCelebrity

Dhunë fizike në Big Brother Kosova? Transmetimi ndërpritet për disa orë!

Dhunë fizike në Big Brother Kosova? Transmetimi ndërpritet

Në formatin Big Brother VIP Kosova duket se një debat i lindur mes dy banorëve përkatësisht Blero Muharremi dhe Gani Gërmija ka gjeneruar në dhunë fizikë.

Dhunë fizike në Big Brother Kosova? Transmetimi ndërpritet

Ndonëse jo sipas burimeve zyrtare, thuhet se gazetari i njohur nga Kosova Gani, ka goditur me gotë këngëtarin Bleron dhe menjëherë pas këtij incidenti, transmetimi ‘live’ i reality shoë është ndërprerë në të dy kanalet.

Ndjekësit e formatit janë shprehur të shqetësuar për gjendjen e dy banorëve ndërsa shumë prej tyre kanë komentuar në faqen zyrtare të BBVK duke kërkuar transparencë.

Deri tani nuk ka patur ende një reagim zyrtar nga produksioni i Big Brother.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF