KreuCelebrity

Njërin s`na e priste mendja: Konfirmohen zyrtarisht dy banorët e parë të BBV3!

Njërin s`na e priste mendja: Konfirmohen zyrtarisht dy banorët e

Prej kohësh tashmë përflitet se cilët do të jenë banorët e rinj të BBV3; kureshtja e publikut është e madhe dhe vazhdimisht janë përmendur emra, por deri më tani, nuk kishte ndonjë konfirmim zyrtar.

Njërin s`na e priste mendja: Konfirmohen zyrtarisht dy banorët e

Tani, dy emrat e parë u bënë publik nga “Kryefjala”, sipas të cilës bëhet fjalë për Endrik Beba dhe Graciano Tagani. Zgjedhja e të ketij te fundit  ishte pak e papritur, pasi balerini kishte marrë ftesë për t’u bërë pjesë e spektaklit në edicionin e parë të “BBV”, por e kishte refuzuar.

Njërin s`na e priste mendja: Konfirmohen zyrtarisht dy banorët e
 
Njërin s`na e priste mendja: Konfirmohen zyrtarisht dy banorët e

“Big Brother Vip Albania 3” do të nisë në janar të vitit që po vjen, është komentuar shumë nëse këtë vit spektaklin do e prezantojnë Arbana Osmani apo Ledion Liço, ku më së shumti është përfolur për këtë të fundit. Ledioni ka prezantuar më parë një edicion të programit,  “Big Brother 8”.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF