KreuCelebrity

Paris Hilton thotë nuk ia ndërronte pelenën djalit të saj pas lindjes!

Paris Hilton thotë nuk ia ndërronte pelenën djalit të saj

Paris Hilton dhe bashkëshorti i saj Carter Reum mirëpritën fëmijën e tyre të parë, Phoenix, në janar përmes një nëne surrogate. Gjatë episodit të tretë të "Paris in Love", modelja pranoi se i duhet ende të ndërrojë pelenat e djalit të saj Phoenix.

“Thashë që nuk do ta bëja këtë, por do ta bëj për ty”, i thotë Paris djalit të saj të porsalindur në atë kohë, "Gjithçka për Phoenix”. "Nuk e kam problem, por kam frikë”,  thotë nëna e re ndërsa vendos fëmijën e saj në një tavolinë ndërrimi. "A nuk e keni bërë kurrë?" e pyet Nicky dhe Paris përgjigjet jo.

Paris Hilton thotë nuk ia ndërronte pelenën djalit të saj

Në video shfaqet dadoja e Hiltonit, Gena, duke qëndruar pranë tavolinës së zhveshjes, ndërsa Nicky i shpjegon motrës së saj se si t'ia ndërrojë pelenën Phoenix.

Fansat besojnë se djali i Paris Hilton mund të ketë një sëmundje të rrallë. Dyshimet lindën pasi ajo postoi disa foto në Instagram me djalin e saj. Lajmi, i cili nuk është konfirmuar nga vetë Hilton, ka bërë që fansat të pretendojnë se foshnja ka makrocefali, një gjendje në të cilën përmasat e kokës janë dukshëm më të mëdha se normalja.

Është e rëndësishme të theksohet se makrocefalia nuk është gjithmonë një gjendje serioze. Në disa raste, koka është thjesht më e madhe se normalja, por truri është i shëndetshëm.

 

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF