KreuCelebrity

Transformim total: Si dukej para ndërhyrjeve banorja e Big Brother VIP!

Transformim total: Si dukej para ndërhyrjeve banorja e Big Brother VIP!

Sapo hyri në shtëpinë e famshme, konkurentja e “Big Brother VIP Kosova”, tërhoqi menjëherë vëmendjen dhe u kthye shpejt në kryefjalën e mediave rozë dhe rrjeteve sociale, si për temperamentin e saj, ashtu edhe pamjen fizike.

Transformim total: Si dukej para ndërhyrjeve banorja e Big Brother VIP!

Kader Kicaj, fillimisht  u pa si “konkurrente” e Albës për djemtë e shtëpisë. Më vonë, sqaroi se s’kishte hyrë për të “rrëmbyer” asnjë djalë e teksa temat e nxehta mes konkurrentëve vazhdojnë në shtëpi, edhe jashtë saj po flitet për Kaderin.

Transformim total: Si dukej para ndërhyrjeve banorja e Big Brother VIP!

Por pikërisht pamja joshëse, një nga armët e forta të saj, nuk paska qenë tamam pikërisht e tillë. Në rrjet kanë nisur të qarkullojnë disa foto të vjetra të saj, të cilat tregojnë se edhe pse simpatike, Kaderi ishte më ndryshe nga sa e shohim sot.

Transformim total: Si dukej para ndërhyrjeve banorja e Big Brother VIP!

Padyshim, ndërhyrjet estetike kanë ndikuar tek pamja e saj, duke e ndihmuar në përmirësim.

Transformim total: Si dukej para ndërhyrjeve banorja e Big Brother VIP!

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF