KreuCelebrity

Taylor Swift flet për herë të parë për romancën me Travis Kelce!

Taylor Swift flet për herë të parë për romancën me

Taylor Swift më në fund ka folur për historinë e dashurisë së saj dhe Travis Kelce. Fituesja e Grammy-t u nderua si ‘Personi i Vitit’ nga revista Time dhe shfrytëzoi rastin të flasë për marrëdhënien e saj me lojtarin e NFL.

Swift lavdëroi Kelcen, i cili u përpoq dhe dështoi t’i jepte asaj numrin e tij të telefonit në një koncert të Eras Tour. “Ne filluam të rrinim menjëherë pas kësaj. Pra, ne në fakt patëm një kohë të konsiderueshme që askush nuk e dinte, për të cilën jam mirënjohëse, sepse u njohëm me njëri-tjetrin”, kujtoi ajo.

Swift konfirmoi se dyshja “ishin çift” në kohën kur ajo u bë tituj për pjesëmarrjen e saj të parë në ndeshjen e saj të Kansas City Chiefs në shtator. “Mendoj se disa njerëz mendojnë se e panë takimin tonë të parë në atë lojë?”, shtoi ajo.

Taylor Swift flet për herë të parë për romancën me

“Kur thoni se një marrëdhënie është publike, kjo do të thotë që unë do ta shoh atë të bëjë atë që do, ne po shfaqemi për njëri-tjetrin, njerëzit e tjerë janë aty dhe ne nuk na intereson. E kundërta e kësaj është që ju duhet të bëni një përpjekje ekstreme për t’u siguruar që askush nuk e di se jeni e lidhur me atë person. Dhe ne jemi thjesht krenarë për njëri-tjetrin”, përfundoi ajo.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF