KreuCelebrity

Kënga e re, Ronela Hajati i kërkon rikthimin Young Zerkës?

Kënga e re, Ronela Hajati i kërkon rikthimin Young Zerkës?

Prej disa vitesh, mendohet se Ronela Hajati ka qene ne nje lidhje me Young Zerkën, edhe pse fjalët e thëna lart e poshtë për marredhenien e tyre nuk u konfirmuan kurrë. Ndjekesit megjithate jane te bindur se dedikimet që ata bënin për njëri-tjetrin në intervista dhe afrimiteti që shfaqnin tregonte shumë.

Kënga e re, Ronela Hajati i kërkon rikthimin Young Zerkës?

Pas shumë vitesh papritur sidoqofte, marrëdhënia e tyre mori fund dhe tashmë ata ndjekin rrugë të ndara. Kënga e fundit e Ronelës sakaq, ka ndezhur spekulime te reja. Fansat besojne se ajo permes tekstit,  i bën thirrje Zerkes të rikthehet.

https://youtu.be/Uqpc_pqwTcM

“U sa mirë e bon me mu
Kaçurrelso hajde ktu”, është refreni i këngës më të fundit të Ronelës që ka nxitur dyshime se i drejtohet pikerisht atij, qe njihet per kaçurrelat e veta te theksuara.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF