KreuCelebrity

Zara trondit me fushatën e saj të fundit!

Zara trondit me fushatën e saj të fundit!
Zara, brandi spanjoll i fast fashion dhe nga më popullorit në botë, trondit me fushatën e saj të fundit.

Besohet se në atë fushatë ka ngjashmëri me foshnjat e vdekura nga sulmet izraelite. Një foto e një nëne palestineze me fëmijën lidhet me një foto të modeles së Zara-s.

Tjetër element që ndjekësit kanë vëmë re është arkivoli i myslimanëve.

Zara trondit me fushatën e saj të fundit!
Përdoruesit e mediave sociale shprehen të tronditur dhe u zotuan të bojkotojnë Zara-n.

Zara trondit me fushatën e saj të fundit!

 

 

Tags:

zara

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF