KreuCelebrity

Selena Gomez e pranon: Kam përdorur botox-in!

 

Selena Gomez e pranon: Kam përdorur botox-in!

Selena Gomez, 31 vjec, e pranon se pamja e saj rinore nuk i detyrohet vetëm geneve të mira. Këngëtarja dhe aktorja iu përgjigj me doza shumë të larta sinqeriteti një komentueseje që e akuzoi se kishte përdorur mbushës për faqet ( e jo vetem) për të arritur pamjen e dëshiruar.

Selena Gomez e pranon: Kam përdorur botox-in!

Ndjekësja kritikonte këngëtaren për pamjen e saj dhe i kërkonte të hiqte mbushësit e faqeve. Selena iu përgjigj dhe pranoi se ka bërë botoks.  “Hahahaha kam bërë botoks goce”, shkroi artistja.

Selena Gomez e pranon: Kam përdorur botox-in!

Kjo është hera e parë që Selena flet hapur për ndërhyrjet në pamjen e saj. Gomez pohoi më herët në rrejtet socikale se  po takohet me Benny Blanco, 35 vjeç, me të cilin ajo ka bashkëpunuar më parë në hitin e saj të vitit 2019 "I Can't Get Enough". Pohimi i parë për lidhjen nga ana e saj erdhi kur komentoi "Fakt" në një postim që spekulonte se ajo dhe producenti ishin në lidhje.

Selena Gomez e pranon: Kam përdorur botox-in!

Selena më pas tha për Blanco-n, "Ai është gjithçka ime absolute në zemrën time", dhe në një përgjigje tjetër ndaj një fansi kureshtar, e quajti "gjëja më e mirë që më ka ndodhur ndonjëherë".

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF