KreuFashion

Kurrë nuk do të keni mjaftueshëm xhaketa prej liri në pranverë (ju prezantojmë më të bukurat përreth)

Kurrë nuk do të keni mjaftueshëm xhaketa prej liri në

Xhaketat pranverore janë zgjidhja ideale në këtë periudhë të vitit për të mos hequr dorë nga pamjet elegante edhe kur vapa fillon të ndihet.

Kur temperaturat fillojnë të rriten dhe xhaketat klasike bëhen padyshim shumë të rënda, ja ku na vijnë në ndihmë: modele prej liri, perfekte për të mos humbur as pak stil, as gjatë stinës më të nxehtë të vitit.

Sigurisht, ne e dimë se çfarë do të kundërshtoni: që liri është një pëlhurë e veçantë dhe që ju ose e doni ose e urreni, kjo për faktin se rrudhoset, por për mendimin tonë kjo është edhe bukuria..

Kurrë nuk do të keni mjaftueshëm xhaketa prej liri në

Më poshtë do të gjeni modele xhaketash prej liri në të gjitha ngjyrat, nga e zeza klasike, bezha, e bardha dhe bluja blu deri te pastel. Në këtë artikull do të gjeni modele për të gjitha shijet, nga të cilat nuk do të zhgënjeheni..

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF