KreuKopertina

“I mërzitur dhe negativ”\ Martesa e Jennifer Lopez me Ben Affleck nuk funksionon, këngëtarja heq dorë nga ai?!

“I mërzitur dhe negativ” Martesa e Jennifer Lopez me Ben
Jennifer Lopez ka hequr dorë nga përpjekjet për të bërë të funksionojë martesën e saj me Ben Affleck, tha një burim për DailyMail.com.

Mes thashethemeve se dyshja po shkon drejt divorcit, një burim ka pohuar se ylli i popit ka arritur kufirin e saj dhe nuk ndjen më se mund të bëjë asgjë më shumë për të shpëtuar lidhjen.

“Jenny është ngopur dhe ajo është përpjekur vërtet, por nuk mund të bëjë asgjë, ai nuk po përmirësohet, po përkeqësohet,” tha një burim i industrisë muzikore për DailyMail.com.

Burimi komentoi se arsyeja kryesore që JLo, 54 vjeçe, la burrin e saj 51-vjeçar ishte sepse ai ishte gjithmonë “i mërzitur dhe negativ”.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF