KreuStil Jetese

Best of Fashion Week Milano

Milanoja e konfirmoi më shumë se kurrë aureolën e saj krijuese me këtë Fashion Week vjeshtë-dimër 2016-2017. Mes delikatesës antike, ekstravagancës së guximshme dhe koleksioneve inspiruese, bukuria italiane na dhuroi momente të mëdha të modës. Në galerinë tonë të fotove do të gjeni më të bukurat e Fashion Week Milano.

 

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF